HUMOR BEZ GRANIC

Wpis

piątek, 02 maja 2014

HUMOR BEZ GRANIC

Przychodzi baba do lekarza i narzeka, że słabo się czuje. Lekarz zbadał babę: - Niech pani codziennie rano na czczo wypija jedno jajko. - Panie doktorze, ale ja nie znoszę jajek. - A kto je pani każe znosić?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi baba z dzieckiem do lekarza. - Czy dziecko przechodziło odrę? - Pyta lekarz. - Ta gdzie tam, panie, my zza Buga...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak to jest, że w Niemczech produkują tyle dobrych samochodów? - Jak się ma takie żony, czymś trzeba się zająć.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, za ile wyzdrowieję? A lekarz na to: - Za parę tysięcy...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dlaczego Niemcy lubią Mercedesy? - Bo mają celownik i czują się jak w Tygrysie.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jedźcie do Niemiec! Majątek waszych dziadków już tam jest.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Jak odróżnić niemiecką kobietę od niemieckiej krowy? - Po kolczykach.  

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
p.ilinski1
Czas publikacji:
piątek, 02 maja 2014 15:18

Polecane wpisy